Ako to funguje?

Takže v prvom rade nás skutočne veľmi teší, že stále sa nájde veľa rovnakých party bláznov ako sme my. Milujeme party a máme veľmi radi cestovanie. Preto sme spojili tieto dve naše záľuby do jednej, ktorou je Party Travel 🙂

Sme radi, že sa chceš zveriť práve nám do rúk a necháš sa viesť naprieč party víkendom v jednej z okolitých miest. Zatiaľ so 100% úspešnosťou môžeme tvrdiť, že ľudia, ktorí podobné rozhodnutie urobili, na konci víkendu potvrdili, že to bol skutočne legendárny zážitok.

Možno sa už v Tvojej partii stalo, že ste chceli vycestovať na žúr za hranice. Každý mal megalomanské plány ako na to, ale nakoniec ste nešli nikam, lebo nebolo toho, kto by záťah zorganizoval. To vôbec nevadí, každý má talent na niečo iné a ten náš je zorganizovať tebe a tvojím kamošom víkend, na ktorý nezabudnete!

Predstav si to ako dovolenku, akurát miesto mora uvidíš drinky, namiesto pláže tie najlepšie bary a namiesto úpalu si prinesieš množstvo zážitkov – spomienok už asi menej 🙂

V skratke ide o to, že v piatok poobede celá partia nasadnete do párty autobusu, kde vás bude čakať muzika, drinky, party balíček a noví party kamoši. Autobus vás odvezie do vybraného mesta, ubytujete sa v cool hosteli v centre mesta a počas noci zažijete párty o akej sa vám doteraz ani nesnívalo!

Celý priebeh ako sa ku nám môžeš pridať je zhrnutý nižšie a je veľmi jednoduchý. Každopádne, ak by si mal nejaký problém, bez ostychu nám môžeš napísať. Všetko, čo musíš vedieť, sa dá zhrnúť do 4 častí.

Je to jednoduché

Destinácia je dôležitá

Zvoľ si mesto, v ktorom chceš zažiť divokú party. Máme na výber Budapešť, Prahu, Krakow a ďalšie budú iba pribúdať.

Dátum

Dohodni sa so svojimi fellas, kedy pôjdete zažiť víkend, na ktorý budete ešte dlho spomínať.

Objednaj

Ak už poznáš mesto a dátum zájazdu, stačí si už len vybrať v zozname party zájazdov a objednať.

Začni odpočítavať

Po zaplatení sa stane tvoj plán realitou a ty sa môžeš tešiť na skutočne legendárny víkend. Dôležité informácie ti zašleme na email dva týždne pred odjazdom, alebo nám môžeš lajknúť facebook page, kde budú všetky informácie postupne pridávané.

 

 

Tento rok sa chystáme ešte sem