Vitaj Party človek

Na party scéne pôsobíme už od roku 2004. Naše párty sú dnes, vďaka rokom skúseností, vyšperkované do posledného detailu. Za ten čas sme sa podpísali pod stovky akcií, takže máme ten správny „know–how“ ako na to.

Každý si zaslúži niekedy vypnúť a vtedy je ideálne zveriť sa do rúk profesionálom, ktorý naplánujú a zorganizujú aj nemožné. Či už si party lev, ktorý letí na parket zakaždým keď mu zahrajú do noty alebo trháš rekordy v pití, pre každého máme v repertoári to pravé.

Naši party guidi sú špičkami vo svojom obore, takže sa nemusíš báť, že ťa bude sprevádzať nejaký nemastný neslaný sprievodca, ktorý sa celý čas tvári, že je tam za trest. Ide o 100% party profíkov, ktorý vybavia aj nemožné len aby bola skupina spokojná. Navyše, guide je od toho aby guidoval, čiže bude celý čas s vami tak, aby si sa mohol nerušene zabávať.

Partytravel je „student friendly“ zoskupenie, ktorého cieľom je sprostredkovať kvalitnú party za hranicami cenovo dostupnú aj pre študentov.

Aby si zažil dobrú párty nemusíš minúť veľa. Pomer cena/kvalita je v našom prípade viac než prijateľný.

Profesionálny servis

Bohaté skúsenosti

Vieme kde to žije

Je to naozaj jednoduché

Destinácia je dôležitá

Zvoľ si mesto, v ktorom chceš zažiť divokú party. Máme na výber Budapešť, Prahu, Krakow a ďalšie budú iba pribúdať.

Party

Sme kolektív mladých a bláznivých ľudí, ktorí majú radi divoké večierky a všetko čo k tomu patrí. Zážitky a niekedy aj spomienky sú na nezaplatenie, takže si ich nemôžeš kúpiť. My sa samozrejme chceme o tento nedostupný „tovar“ podeliť spolu s tebou.

Dátum

Dohodni sa so svojimi fellas, kedy pôjdete zažiť víkend, na ktorý budete ešte dlho spomínať.

Cestovanie

Požnáš ten pocit, keď sa ráno po prežúrovanej noci prebudíš a spomínaš aké to bolo skvelé? Verím, že ti je tento pocit dôverne známy, viem to z vlastnej skúsenosti. Časom sa ti ale začnú tie isté bary a kluby zunovať, preto tá správna otázka znie: Prečo neísť na party do iného mesta?

 

 

PARTY TRAVEL TÍM